Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Share Thread:
tactic force
her ne kadar 2d indie oyunları daha çok seviyorsam aksiyon oyunlarının benim için ayrı bir yeri var. Türkiye'ninen gelişmiş mmofps oyunu olarak kendini oyunculara sunan tactic force bana sorarsanız gerçekten Türkiyenin en gelişmiş mmofps oyunu kısacası çook yolumuz var:)

+ yönleri
-grafik konusunda gayet iyi daha önce zula oynamıştım zulaya göre daha olgun grafikleri var
-ana menü çok hoşuma gitti hiç kafa karışıklığı yaşamadım
-oyunun geliştiricileri oyunculara karşı çok ilgili
-oyun ilk çıktığında p2w gibi geldi ama kendini düzeltti silah ve eklenti alma konusunda hiç sorun yaşamadım

- yönleri
-optimizasyon sorunu var bazı haritalarda çok rahat oynarken bazılarında kasıyor fps düşüyor
-haritaları fazla güzel gelmedi haritaları göze hoş gelmiyor 
-çokça bug var ilk tur crosshair gözükmemesi hareket edememe ses gitmesi vb.
-oyuna çok fazla akın oldu çıkmadan önce binlerce insan kayıt yaptırdı ama ilk günden duvara tosladılar gerek sistem gereksinimleri gerek haritaları oyuncuların hoşuna gitmedi en az bi %90 oyuncusunu kaybetti son 3 gündür online oyuncu sayısı bazı zamanlar 50-60 a yükselsede 1 hafta öncesine oyuna 10 kişi falan girdiğini hatırlıyorum.
biraz baktım hoşuma gitti. indiriyorum zula ve wolfteam'e dönmezse oynarım

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
Benimde dikkatimi çekti.İndirip bakacağım :D Umarım Unity'nin mağazasından asset aşırmamışlardır.
(22-10-2019, Saat: 19:50)Arthedain Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde dikkatimi çekti.İndirip bakacağım :D Umarım Unity'nin mağazasından asset aşırmamışlardır.

sdpojfsodf yükledim oyunu bakıcam birazdan. ama unreal ile yapıldı unity değil

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
8 gb falan indirme yapmama rağmen bi kere oyunu 1.2 gb güncelledi sonra crash verdi sonra tekrar açınca baştan güncellemeye başladı 1 gb'a gelince tekrar crash verdi. İlk açışımda falan da crash vermişti.

Oyun çöp. Oynayamadım bile..

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
(22-10-2019, Saat: 21:39)Visual917 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8 gb falan indirme yapmama rağmen bi kere oyunu 1.2 gb güncelledi sonra crash verdi sonra tekrar açınca baştan güncellemeye başladı 1 gb'a gelince tekrar crash verdi. İlk açışımda falan da crash vermişti.

Oyun çöp. Oynayamadım bile..
hiç hata vermeden indirdim oyuna girdim ama ekran kartı kötü olduğu için atmıştı oyundan beni sistem gereksinimleri gereksiz fazla geliyor bana https://www.tacticforce.com/support/ burdan bakabilirsin soruna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi