Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Share Thread:
12 yıl önceki database'teki konuların migrate edilmesi
Merhabalar,

Forumun 12-13 sene önceki müdavimi olarak 2011-2012'ler dahil o tarihten itibaren veritabanında oluşturulmuş konuların ve yorumların şuanki sisteme migrate edilmesini öneriyorum. O zamanki üyelikler de archived gibi bir profil belirteci gösterilecek şekilde migrate edebilir. Çok fazla bilgi ve nostalji dolu bu öneriyi ortaya atıyorum. Ve zamanında kullandığımız splash screen'le sizi yalnız bırakıyorum.

[Resim: https://i.ibb.co/QJLcpp0/ss.png]
[-] Aşağıdaki 1 kullanıcı emreyvz kullanıcısının mesajını beğendi:
  ? Visual917
Onu nasıl yapıcaz abla be  Confused 

Kullanıcılar vesaire altından kalkılabilecek bir iş olduğunu düşünmüyorum ama eğer bir yerlerde veritabanı yedeği bulunuyorsa /old diye bir endpoint oluşturup oraya koyabiliriz.

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.
Yok mudur eski sağlayıcıda bir yedek vesaire. Eski sağlayıcım ben kasten yedek almamış olsam bile bana silinen dosyamı geri getirebiliyordu. Muhtemelen kendileri sistemi yedekliyor ayrıca. Böyle birşey mümkün değil midir? Tabi eski sağlayıcı hala aktif ise.
(08-01-2024, Saat: 11:41)emreyvz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok mudur eski sağlayıcıda bir yedek vesaire. Eski sağlayıcım ben kasten yedek almamış olsam bile bana silinen dosyamı geri getirebiliyordu. Muhtemelen kendileri sistemi yedekliyor ayrıca. Böyle birşey mümkün değil midir? Tabi eski sağlayıcı hala aktif ise.

Hiç sanmıyorum hocam

Now my inner dialogue is heaving with detest
I am a martyr and a victim and I need to be caressed
I hate that you negate me, I'm a ghost at beck and call
I'm failing and placating, and berating myself for staying

I'm a fool.
Ah, I'm a fool.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi